Web Sitesi Fiyatları - İstanbul Fiyatlandırma

Hepimiz bir amaç için çalışıyor, para kazanıyoruz. Kazanmak için büyük emek veriyor, zamanımızın çoğunu mesai saatlerinde işimizin başında geçiriyoruz. Bu yüzden kazançlarımız bizim için ayrı bir değerli oluyor. Harcamalar yaparken de tutumlu olmaya ve doğru ürünleri almaya dikkat ediyoruz. Web sitesi fiyatları nı da araştırırken hem kaliteli olması hem uygun fiyatlarda olması için detaylı araştırmalar yapıyoruz.

İşte tam bu noktada bilmediğimiz web tasarım ürünleri ve hizmetleriyle ilgili pek çok yanılgıya düşüyoruz. Genelde çok fazla bilgi sahibi olmadığımız web tasarım hizmetleri için sunulan her fiyat bize pahalı izlenimi veriyor. Bir hizmet hakkında bilgi sahibi değilsek, verilen fiyatlar hakkında şüpheci oluyoruz. Web sitesi için talep edilen fiyat, hizmetin gerçek değerinde midir veya sunulan indirimli web sitesi fiyatları ne derece doğrudur? gibi aklınıza takılan sorular oluşuyor. Kafa karışıklığınızı gidermek için biraz web sitesi fiyatlarından bahsedelim. Web sitesi fiyatları nedir? Neye göre belirlenir? Her web hizmeti ücretli midir? Fiyatla kalite doğru orantılı ilerler mi? Hizmet, fiyat ve kalite değerlerini nasıl karşılaştırabilirsiniz? gibi sorulara yanıtlar bulmanızı istiyoruz. Lütfen okumaya devam edin. 

Web sitesi paket fiyatlarınız nelerdir?

Kurumsal işletmelerin ihtiyaçlarını araştırdık ve web tasarım paketlerimizin özelliklerini şu şekilde düzenledik.

Tek sayfa web sitesi  paket fiyatımızı 1000 TL ile size sunuyoruz. Tek sayfa web sitesi tek bir ürün tanıtan kurumsal firma web sitesi olarak kullanılabilir.. Bireysel kullanımlar için; kişinin tek bir sayfada tüm bilgilerin bulunduğu kartvizit sitesi gibi de kullanılabilir. SEO açısından güçlü olmayan web siteleridir. Yalnız marka bilinirliği yüksek olan kurum tanıtımı, ürün tanıtımı veya duyuru ilanları için bu tarz tek sayfa web siteleri önerilir.

Yeni başlayan bir dizinin tanıtımı için oluşturulmuş bir web sayfası, bir markanın yeni çıkan ürününün tanıtımı veya reklamı yapılacak bir web sayfası, bu tarz web sitelerine örnektir.

Ekonomik paket fiyatı mızı herkesin en azından bir web site sahibi olması için 1990 TL olarak belirledik.

Kurumsal web sitesi paket fiyatı mızı da kurumsallık içeren orta ve büyük ölçekteki işletmelerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 2490 TL ile size sunuyoruz. 

Zaman zaman düzenlediğimiz kampanyaları yakalama şansınız olursa bu fiyatlar üzerinden %60 ve %70lere varan indirimle mükemmel kalitede web sitelerine sahip olabilirsiniz.

ve  Maksimum web sitesi paket fiyatı mız! Bu pakette yok yok diyebiliriz. Tüm web teknolojilerini içeren bu web tasarım paketini aldığınızda arkanıza yaslanın ve bir web sitesinin işlerinize katkısı nasıl oluyor takip edin.

3 Aylık ücretsiz SEO hizmeti içeren bu paketimizi tercih edin. Google aramalarda belirli bir yeriniz olsun ve günden güne ilk sıralara doğru ilerleyin.

Müşterilerinizle sadece telefon görüşmeleri yapmayıp, özel günlerinde otomatik olarak Firmanızın adıyla SMS ve E-postalar gönderin. Hem kurumsallığınızı hem de müşterilerinizi önemsediğinizi gösterin.

Ürün ve hizmet satışlarınızı Online gerçekleştirin. Avrupanın en büyük SanalPOS hizmeti sunan firmanın Türkiye markası ortaklığımız ile güvenle işlemlerinizi yapın. Zaman kazanın ve ekstra masraflardan kurtulun.

Hızlandırılmış mobil sayfalar oluşturun ve dünyanın en hızlı mobil web sayfalarını kullanmaya başlayın.

Yukarıdaki özelliklerin dışında birçok özellik yine bu pakette. Paketteki diğer eşsiz özellikleri ve detaylarını incelemek için  TIKLAYIN .

İndirimli fiyatlar için sitemizi sık sık ziyaret edin. Günlük, haftalık ve aylık dönemlerde sunduğumuz %75'lere varan büyük indirimleri kaçırmayın.

Özetle web sitesi fiyatlarımızı aşağıdaki tabloda görebilirsiniz. 

Web Sitesi Paket Fiyat Listesi

Web Sitesi Paket Fiyatları
Paket Türü Paket İçeriği Paket Fiyatı
Tek Sayfa Web Sitesi Paketi Tek sayfada tanıtım, reklam veya duyuru tek sayfa web tasarımı 1000 TL *
Ekonomik Web Sitesi Paketi Temel web sitesi içeriklerine sahip ekonomik web tasarımları 1990 TL *
Kurumsal Web Sitesi Paketi Kurumsal firmalar için tasarlanmış, kullanışlı web tasarımları 2490 TL *
Maksimum Web Sitesi Paketi Tüm gelişmiş web sitesi özellikleri, E-ticaretSanalPOS, vb. ek özellikler 3490 TL *
Özel Proje Web Sitesi Fiyatı Sıfırdan web tasarım oluşturma ve isteğe bağlı ek yazılım hizmetleri Özel Fiyat **
 

Şirket web siteleri olarak fiyat politikamız nedir?

Biz de "Şirket Web Siteleri" olarak aramızdaki güveni sağlam temellerde oluşturmak için web site fiyatları mızı optimum düzeylerde oluşturduk. Öncelikle herkese kaliteyi sunmak ana presibimiz. Bu doğrultuda web tasarımlarımızı ortaya çıkardık. Yeni nesil teknolojilerle desteklediğimiz profesyonel web tasarımlarımızı web sitesi yaptırmak isteyen herkese uygun fiyatlarda sunmak istiyoruz.


Kalitenin fiyatlarla doğru orantılı olduğu bir gerçektir. İyi kalitede bir ürün kesinlikle kalitesiz bir ürünün değerinden yüksek olacaktır. Kaliteli bir web sitesinin fiyatı, kullanılan teknolojinin karşılığını verecek değerde olmalıdır. Aksi takdirde, hem üretici hem tüketici bu işten zararlı çıkar.

 

Web sitesi fiyatları arasındaki farklılıkların sebebi nedir?

İnternette araştırdığımızda web sitesi fiyatları arasında büyük farklılıklar görüyoruz. Fiyat farkının sebebi yazılımın ve tasarımın kalitesi olabilir. Kurumsal firmalara özel tasarımlar ve kurumsal işlerine kolaylık getiren faktörler web sitesi fiyatlarını etkiler. Genellikle özel yazılım ve tasarımların fiyatları ortalama fiyatların üzerindedir.

Web sitesi fiyatlarının farklı olmasının bir diğer sebebi de güncellenmeyen sistemlerdir. Artık her gün gelişen teknolojiye ayak uydurmalısınız. Güncel web teknolojilerinden uzak kalırsanız, aynı zamanda rakiplerinizin de gerisinde kalırsınız.

 

"Web sitesi fiyatlarından önce tasarım kalitesini ve web sitesinin size sağlayacaklarını öğrenin."

Web tasarım firmasını aradığınızda kendilerinden sizin işinize destek olacak çözümler üretmelerini isteyin. Ne iş yapıyorsunuz ve web sitenizi hangi amaçla kullanacaksınız bunu açık ve net bir şekilde web tasarım firmassına belirtin. Kendinizi ne kadar iyi anlatırsanız işleriniz o kadar hızlı ve doğru sonuçlanacaktır. Kalitenizi yansıtacak şirket web siteleri sayesinde kazanacaklarınızdan bahsetmek gerekirse;

 • Google sıralamalarda yükselmek isteyen işletmelere SEO desteği veriyoruz. Web sitelerimiz Google testlerinden 100 tam puan alıyor. Bu testlerin sonuçlarını siz de Google Page Insight sayfasına girerek inceleyebilirsiniz. Bu sayfadan diğer sitelerin de SEO hız testlerini inceleyin ve karşılaştırın.
 • İnternet üzerinden satış yapmak isteyen firmalara tüm kartlara açık online ödeme SanalPOS desteği veriyoruz.
 • Web sitenizin panelinden tek bir tıklamayla tüm müşterilerinize otomatik SMS ve E-Mail gönderin. Kampanyalarınızı saniyeler içinde tüm müşterilerinize duyurun. Anında satışa başlayın. Siteniz satışları yapsın zamanınız size kalsın.
 • Özel günlerde, sizin yerinize müşterilerinizle web siteniz ilgilensin. Önceden hazırlanmış olan mesajlarınız otomatik olarak müşterilerinize zamanını geldiğinde ulaşsın.
 • Oluşturduğunuz her web sayfanız için SEO çalışmasını anında yapabilirsiniz. Bu özelliklerin hepsi kullanımı kolay ve rahat olan yönetici panelimizde mevcuttur.
 • Web sitelerimizi teknolojik gelişmelerle orantılı olarak her gün güncelliyor yeni modüller ekliyor ve bunları tüm müşterilerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Bu ücretsiz güncellemeler sayesinde web siteleriniz 2-3 yılını doldurduğunda asla eskimiş bir web sitesi olmuyor. Aksine daha dün güncellenmiş taze web sitesi formatında kullanmaya devam ediyorsunuz. 
  NOT: Güncellemeleri yönetici panelimizden bildirimler olarak sizlerle paylaşıyoruz.
 • İster yeni bir şirket kuruyor olun ister yerleşik bir işletmeniz olsun, satışlarınızı internet üzerinden de gerçekleştirin. Şirket web siteleri nin e-ticaret siteleriyle profesyonel bir satış platformunuz olsun.
 • Web siteniz teslim edildikten sonra beğenmezseniz satıştan sonraki 15gün içerisinde koşulsuz şartsız paranızı iade ediyoruz.

Bizi arayın size uygun web sitesini oluşturalım.

 • Uygun fiyatlardaki paket fiyatlarımızdan yararlanın. Yapacağımız web sitesi sayesinde artan ürün ve hizmet talepleri sonucunda bizlere teşekkür edeceksiniz.

İşlerinizi daha ileriye taşımak isteyeceksiniz.

 • İşlerinize katkıda bulunmak tek hedefimiz. Siz web sitenizden memnun olmanız ve tüm özelliklerini kullanabilmeniz için her zaman destek veriyoruz. Dilediğiniz her zaman destek için arayabiirsiniz. Güncel teknolojiyi takip eden, kendi yazılımlarıyla teknoloji üreten ve tüm web sitesi testlerinden yüksek puanlar alan web sitelerimizin kalitesini size sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Karar vermeden önce mutlaka bizi arayın . Web sitesi fiyatları ve web sitesi özellikleri için mutlaka danışın.


Şirket web sitesi fiyatları neye göre belirlenir?

 • Web sitesi fiyatlarımızda kullandığımız en yeni ve en güncel teknolojilerin etkisi vardır. Her web tasarım firmasında bulamayacağınız özellikleri size sunuyoruz. Bu özelliklerin çeşitliliği ve sayısı fiyatlarımızı oluşturur.
 • Her yaptığımız yenilik ve güncellemeden ücret talep etmiyoruz. Gelişen teknolojiyi takip etmek ve devamlılığı sağlamak bizim görevimizdir. Güncel web teknolojilerini takip ediyoruz, yeni web teknolojileri üretiyoruz. Bu yenilikleri sadece yeni web tasarımlarımızda değil, bugüne kadar yaptığımız tüm web sitelerine ücretsiz aktarıyoruz. Bu yenilikler sitenize entegre edildiğinde yönetici panelimizden bildirimler yollayarak sizi haberdar ediyoruz.
 • Web sitesi fiyatlarımızı sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmetleri sunarak belirliyoruz. Gereksiz sizin ihtiyacınız olmayan ekstra özelliklerle fiyatlarımızı şişirmiyoruz. Emeğimizin karşılığı olduğunu düşündüğümüz fiyatları sizden talep ediyoruz. 

Ucuz web sitesi fiyatları hakkında...

Web sitesi yaptıracaksınız. Fiyat araştırıyorsunuz. Google arama motoruna “web sitesi fiyatları” yazarak arama yaptınız. Karşınıza çıkan web sitelerinden birkaçına tıklayıp iletişime geçtiniz. 

Genelde herkes ilk önce biraz kendisinden veya işletmesinden bahsettikten hemen sonrasında web sitesinin kaça mal olacağını, fiyatların neler olduğunu sorar. Siz de böyle yapacaksınız. Her ucuz web sitesi kötü değildir; fakat siz bu yaklaşımla kötüyü çağırıyor olacaksınız.

Aslında web tasarım firmaları na sorduğunuz bu ilk soru doğru değil. Web site fiyatlarının maliyetlerini sormak çok genel, basit bir soru.

Size arabaların fiyatlarını sorduğumu düşünün. Sizce de web sitelerinin fiyatlarını sormakla aynı şey değil mi? Her arabanın fiyatı özelliklerine ve teknolojisine göre farklıdır, tıpkı web sitelerinin fiyatlarının farklı olması gibi.

Biraz daha detayları sorgulayan nitelikli sorular sorabilirsiniz. Mesela aşağıdaki soruları önce kendinize sorun. Cevapları bizim duymak istediklerimiz olacaktır. Bu şekilde size öğrenmek istediğiniz  web sitesi fiyatları konusunda çok net bir şekilde bilgi verebilir, yardımcı olabiliriz.

 • Hazır site yazılımı mı kullanmak istersiniz yoksa özel bir yazılım mı?
 • Hızlandırılmış mobil sayfalar ister misiniz?
 • Web sitenizi ne amaçla kullanacaksınız? Satış mı için mi yoksa tanıtım amaçlı mı?
 • Web sitesi maliyetleri için ayırdığınız bütçe nedir?
 • Google'da üst sıralarda görünmek için SEO danışmanlık hizmeti istiyor musunuz? gibi isteklerinizi düşünerek cevapları bizlerle paylaştığınızda size net fiyatlar sunabiliriz.

Verdiğimiz bu örnekle web sitesi fiyatlarını direk sormanın ne denli yanlış olacağını sanırım anladınız. Nasıl arabada sizin tercihleriniz fiyatı belirleyecekse web sitelerinin fiyatlarını da yine sizin istekleriniz belirleyecek.

Biz bu fiyat karmaşasını azaltmak adına web sitesi paketleri oluşturduk ve 4 tip web sitesi paket fiyatları belirledik. Buraya tıklayarak paket fiyat tablomuzu inceleyebilirsiniz.

Özel bir proje için fiyat teklifi almak istiyorsanız Proje Teklif Formunu eksiksiz doldurun. Ek mesajları da formun en alt kısmındaki mesaj bölümüne ekleyin. Size en kısa sürede projeniz için fiyat teklifimizi iletelim. 

Web sitesinin fiyatının ucuz olması veya pahalı olması kişiden kişiye, işletmeden işletmeye değişken olacaktır; çünkü herkesin ürün veya hizmet tutarlarına bakış açısı farklıdır.

Bazen işin doğru kalitede yapılması ve zamanında teslim edilmesi için biraz daha fazla para ödemeyi tercih edebilirsiniz.

Diğer bir tarafta başka biri de ihtiyacı olmayan web sitesi için fazla masraf ettiğinizi düşünecektir. Ancak size göre ödediğiniz tutarlar gayet iyidir gibi örnek verebiliriz.

Web sitesi fiyatlarını düşündüğümüzde, maliyetleri aşağıdaki 4 maddeyi düşünerek hesaplarız. 

 1. Projeye biçilen zaman
 2. Teknik bilgi
 3. Web Tasarım
 4. Bütçe

Yukarıdaki 4 maddenin içerikleri bizim fiyatlarımızı belirler. 

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi değerli olan zamanınızdan almamak için ürünlerimizi paket fiyatlar halinde getirdik. Tüm paketlerin özelliklerini tablo halinde size sunduk. Paketlerimizin içeriklerini ve fiyatlarını incelediğinizde tahmin ediyoruz ki bu özelliklerdeki web siteleri için belirlediğimiz fiyatlar sizlere ucuz olarak görünecektir. Size uygun özellikte olan paketi belirleyip danışmanlarımızla iletişime geçin, yeni nesil web siteleri ne uygun fiyatlarda sahip olun.