2013 yılında Lidyanet markası ile web dünyasında yerini alan firmamız, işletmelerin temel web ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmak için 3 kişilik çekirdek ekibiyle hizmet vermeye başladı. Lidyanet, sunduğu kaliteli hizmet ve samimi yaklaşım ile kısa sürede fark yaratan bir web tasarım ajansı haline geldi. 

Kurumsal web tasarım , web yazılım, e-ticaret, mobil uygulama, seo ve dijital pazarlama gibi konularda hizmet veren ve alanında uzmanlaşan ekibimiz, 2015 yılında büyük ölçekli projeler ve start-up'larda görevler almaya başladı.

Türkiye'nin önde gelen web girişimlerinin oluşumunda yer alan yazılım ekibimizin oluşturduğu platformlar, bugün aylık milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmektedir. 

Projelerden edindiği bilgi ve tecrübeyi tüm müşterilerimzde kullanan ekibimiz bugün Google Cloud, Amazon ve Yandex altyapısı ile entegreli çalışan web siteleri, e-ticaret yazılımları ve projeler üretmektedir.

Performans ve yazılım yönünden en iyi web ürünlerini ortaya çıkarmak ve mevcut müşterin daima en güncel yazılım ve seo tekniklerine sahip olmalarını sağlamak için 2018 yılında mevcut tüm ürün ve hizmetlerini köklü olarak değiştiren şirketimiz, bugün web tasarım 34 ® markası ile web hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Googleda Üst Sıralarda Çıkan Web Sitesine
Ekonomik Fiyatlarla Sahip Olun.