Projelerimizi emanet edebileceğimiz güvenilir ve deneyimli bir ekip arıyorduk. 2013 te yazılım hizmeti almaya başladık. Bugün bir çok web ihtiyaçlarımıza çözüm alabiliyoruz. Teşekkürler.

Levent YILDIZ Manager

Levent YILDIZManager

Müşterilerimizin de beğeneceği kurumsal bir tasarıma ihtiyacımız vardı. Her cihazda mükemmel görünüme sahip sitemizde emeği geçen ekibe teşekkür ederim.

Ahmet KÜTLE Yönetim Krl. Bşk. Yrd. Ortak

Ahmet KÜTLEYönetim Krl. Bşk. Yrd. Ortak

Web sitesi için konuştuğumuzda web sitesinin görselliği ve kullanışlı olması konusunda ısrarlıydık. Zaten kendilerine öyle çok güveniyorlardı ki, her şey için garanti verdiler. Sonrasında bize sundukları web sitesini görünce bunu biz de anladık. Bizim beklentimizin üzerindeydi. Teşekkürler.

Selçuk FERGÖKÇE Sanathane

Selçuk FERGÖKÇESanathane

İstanbul Avrupa Yakası nda ilk kurulan özel eğitim okulumuzun ilk web sitesini 2013 yıllarında sirketwebsiteleri.com yaptırmıştık. Şimdi yeni web sitemizi yine size emanet ediyoruz. İlginize ve bize özel olarak sunduğunuz hizmetler için teşekkürler. Önümüzdeki zamanda sizinle birlikte mobil uygulamalar konusunda da hizmet almak istiyoruz.

Fatih BAL Dr.Psikolog - Kurucu

Fatih BALDr.Psikolog - Kurucu

Belediyemizin beton firma web sitesi için teşekkürler.

Kartal Beton Kurucu

Kartal BetonKurucu

Beklediğimden çok daha iyi iş çıkardılar. Birçok işi web sitem üzerinden gerçekleştiriyoum. Sitemle ilgilenen ekibe teşekkür ederim.

Hasan ŞAHİN Avrupa Denizcilik - Firma Sahibi

Hasan ŞAHİNAvrupa Denizcilik - Firma Sahibi

Bizim klima bakım firmamıza web sitesi yapmayı önerdiklerinde web sitesinin getirisi olabileceğini söylediler. anlattılar nasıl olacağını. denemek için web sitesini yaptırdık. daha sonra yazılar ekledik reklamlar verdik ve gerçekten işimize çok yarıyor. galiba 4 5 ay geçti reklam vermeden de ulaşanlar çoğaldı. Teşekürler.

Atlas Klima Atlas Klima

Atlas KlimaAtlas Klima

İnternet üzerinden satışlarımız arttı. En güzeli Gaziantep dışındaki müşterilere ulaşabilmek oldu. Hatta yurtdışından Türkiye den fıstık için arayanlar da oluyor.

Köytat Gıda Yetkili

Köytat GıdaYetkili

Sitemizi 2015 yılında yaptırdık. Amacımız internet üzerinden epksi uygulama ile arama yapan müşterilerin bize ulaşmasıydı. Bu isteğimizi paylaştık. Bize hazırladıkları siteyi teslim ettikten sonra sitede neler yapmamız gerektiğini anlattılar. Elimizden geldiğince uyguladık. Kısa sürede epoksi ile ilgili aramalarda ilk sayfalarda çıkmaya başladık. Müşteri sayımızın ve kazancımızın artmasında çok etkili oldular. Beraber çalışmaktan memnunuz ve bizim gibi ihtiyaçları olan kişi ve kurumlara tavsiye ediyorum.

Epoksi Kapla Kurucu Yetkili

Epoksi KaplaKurucu Yetkili

Verdikleri hizmeti hızlı ve güvenilir olarak sunuyorlar. Bir konu hakkında danışmak istediğimizde hemen ulaşabiliyoruz. İsteklerimizle ilgili kalıcı çözümler üretildi. Kesinlikle web sitenizi yaptırmaanız için tavsiye ediyorum.

Deulcom CEO

DeulcomCEO

Web sitesi yaptırmak için internette araştırma yaparken karşılaştık. Kısa bir görüşmeden sonra siteyi yaptıracak doğru yer olduğunu düşünerek sitemizi yaptırdık. Sitemiz devamlı ücretsiz olarak güncelleniyor. Uygun fiyat kampanyasından yararlanmıştık. Kampanyaları hala devam ediyorsa web sitesi yaptırmanız için tavsiye ederim.

Özlem ÖZCAN AYKA Yaşam Koçu

Özlem ÖZCANAYKA Yaşam Koçu

Güzellik merkezimiz için yaptıkları site beklediğimizden daha farklıydı. Ancak renkler ve tasarım bizi daha fazla memnun etti. teşekkürler.

Kleopatra Güzellik Merkezi Yetkili

Kleopatra Güzellik MerkeziYetkili

İnternet üzerinden yaptığımız reklam çalışmaları sayesinde geri dönüşlerimiz arttı. Reklam çalışmaları için destek istedik. Bu sayede reklam maliyetimiz düştü. Bazı işlerini işin ehline bırakmak en doğrusu.

Karacan Akademi Kurucu

Karacan AkademiKurucu

Meslek edindirdiğimiz kişi sayısı, yapılan ortak çalışmalarımız ve yönlendirmeler sayesinde arttı. Teşekkürler.

Mavisu Meslek Edindirme Kursu

MavisuMeslek Edindirme Kursu

İşlerini verdiği süre içerisinde eksiksiz bir şekilde tamamladılar. Bazı değişiklikler istediğimizde ekstra ücret çıkarmadılar ve eksiksiz olarak işimizi gördüler. Teşekkürler.

Sema KUMRULU Kumru Eğitim Kurucusu

Sema KUMRULUKumru Eğitim Kurucusu

Çözüm odaklı fikirleri ve ilgili davranışlarından dolayı birlikte çalışmaktan mutluyuz. Sizlere de tavsiye ederiz. Aklınızdakileri anlattığınızda siz kesinlikle yardımcı olacak ve çözüm üreteceklerdir.

Taktik Eğitim Materyalleri Yönetici

Taktik Eğitim MateryalleriYönetici

Bünyemizde kişiler ve kurumlar için eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kişilerin ve kurumların gelişimi ve ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli, kendi alanlarında uzman eğitmenlerimiz ile birlikte, profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. İnternet üzerindeki profesyonel çalışmalarımız için de sirketwebsiteleri.com u tercih ettik. Çok da memnun bir şekilde kendileriyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Teşekkürler.

Aklotus Farkındalık Atölyesi

AklotusFarkındalık Atölyesi

Web sitemiz yapılırken ve sonrasında hiç bir desteklerini esirgemediler. Sabırları ve ilgilerine teşekkürler.

Tolgahan Dans Yetkili

Tolgahan DansYetkili

Mega hafıza teknikleri için önce yakın çevremizdekilere hizmet veriyorduk. Şimdi farklı ilçeler ve illerden bize ulaşanlar oluyor. İş ortaklığı yaptığımız firmalar oldu diğer illerden. Halen site hakkında güncellemeler alıyoruz. Önceki sitemizi 1 sene gibi sürede değiştirmek zorunda kaldık. Yeni sitemizi 3 yıldır kullanıyoruz ilk günkü gibi hızlı ve keyifli. İyi çalışmalar diliyorum.

Mega Hafıza Yönetici

Mega HafızaYönetici

Dans etmek isteyenlerle buluşmamıza katıda bulundukları ve bizi buluşturdukları için teşekkürler. Her danıştığımızda bizi dinleyen ve anlayan ekibe kurumumuz adına teşekkür ediyorum.

Romeo Dans Okulu Yönetici

Romeo Dans OkuluYönetici

Web sitemizde içerik yayınlamak, kampanyalarımızı paylaşmak, duyurular oluşturmak işkence gibi geliyordu. Yaptıklarımız web sitesinde bir sağda bir solda düzensiz şekilde gösteriliyordu. Şuan yeni web sitemizde hem kolayca panelden içerik, kampanya ve duyurular oluşturabiliyorum. Yayınlandığında çok düzenli görünüyor. Hatta telefonlarda daha da iyi görüntüleniyor. Bu dertten bizi kurtardıkları için çok teşekkür ediyorum. Bol kazançlar dilerim

Gayrettepe İngilizce Gayrettepe İngilizce

Gayrettepe İngilizceGayrettepe İngilizce

merhaba. Nasıl bir web sitesi tasarımı yaptırsak diye çok kararsızdık. beğendiğimiz birçok tasarım vardı aslında. sonra danıştığımızda bize tasarım önerdiler. daha uygun ve kullanışlı olacağını söylediler. ve şuan çok memnunuz tasarımdan. bizi dinleyip ilgilendiklerini için teşekkür ederiz. sagolun

Münure AKYOL Almina Estetisyenlik

Münure AKYOLAlmina Estetisyenlik

Acil olarak bir web sitesine ihtiyacımız vardı. Ama aceleye getirip de kötü web sitesi yaptırmak da istemiyorduk. Telefonda görüştük ve 2 güne yetiştirdiler sitemizi. ayrıca sitemize ekstra destekleri için de teşekkür ediyoruz.

Armoni Dans Armoni Dans

Armoni DansArmoni Dans

İzmir Bornova bölgesinde reklamlarımızı tanıtımlarımızı broşür, pano yerel dergi vb. alanlarda yapıyorduk. İnternet ortamında da görünmenin çok avantajları olacağı konusunda bizi yönlendirdiler. İnanın internet sayfamı ve düzenlediğimiz reklamlarla bize sadece Bornova değil tüm İzmirden bize ulaşıp hizmet alanlar oldu. Bize yol gösterdiniz. Herşey için teşekkürler. İyi çalışmalar.

Biotin Güzellik Biotin Güzellik

Biotin GüzellikBiotin Güzellik

İstediğimiz web sitesini anlattık. Bazen haberler duyurular ekinlikler paylaşmak istiyorduk. Sosyal medya ile bağlantılar olsun, sayfamızdan takip etsin gelenler gibi isteklerimizi anlattık. Tasarım için de sade bir tasarım yeterli olacağını ilettik. 1 hafta gibi sürede sitemiz hazır oldu. Tasarım da kullanacağımız bölümler de eksiksizdi. Tavsiye ediyoruz. güvenilir ve sonrasında da sormak istediklerinizle ilgileniyorlar.

Ankara Süt Ankara Süt

Ankara SütAnkara Süt

Birkaç fiyat araştırması yaptık web sitesi için. ortalama bir fiyata anlaştık. bize sitemizin her zaman güncel olacağını, istenmeyen bir durumda ücret iade garantisi verdiler. yaklaşık 2 yıl gibi bir süre oldu sanırım 2014 te yaptırmıştık. siteyle uğraşmama rağmen yine de hala siteden bize ulaşanların olması çok güzel. Güncelleme dönemlerinde bize ücretsiz yenilikler sunuyorlar. beraber çalışmaya devam edeceğiz ve sizlre de tavsiye ederiz.

Esen Ünverdi Atölye Sen İç Mimar

Esen ÜnverdiAtölye Sen İç Mimar

Kuruluşumuzdan bu yana birlikte çalışıyoruz. Müşteri potansiyelimizin %50si web sitemizden internetten diyebilirim. Siteden bahsedecek olursak biraz kullanımı konusunda destek aldık. sonrasında biraz da kurcalayınca herşey kolayca yapılabiliyor. Bize kazandırdıklarınız için teşşekür ederim.

Body Design Pilates Body Design Pilates

Body Design PilatesBody Design Pilates

Uzun süre 5- 10 yıl kadar tekrar bir web sitesi yaptırmadan kullanılacak bir web sitesi yaptırmak istediğimizi belirttik. Kendi yazılımları olduğunu ve yeni güncellemeleri yaptıkları tüm sitelere otomatik gönderdilerini söylediler. gerçekten de panelden takip edebiliyorsunuz bunu. 2015te yaptırmıştık şuan 2016 kasım ayındayız ve hiç bir sorun yaşamadık. ne zaman telefon etsek bizi ilk günkü samimiyetlerini yansıttılar. teşekkürler

Bodrum Yüzme Bodrum Yüzme

Bodrum YüzmeBodrum Yüzme

Güzel, kullanışlı ve bize uygun bir web sitesi oldu. Ellerinize sağlık.

Bir Aile Danışmanlık Bir Aile Danışmanlık

Bir Aile DanışmanlıkBir Aile Danışmanlık

Çocuk kulübümüz adına web sitesi yaptırmak için güvenilir web tasarımı firması aradık internette. Öyle çok fiyat farklılıkları vardı ki gidip uzman birileriyle konuşup, bunun nedenini anlamak istedik. Firmadan randevu aldık ve yüz yüze görüştük. Bize detaylıca anlattılar yaptıkları işi ve fiyat için de gayet iyi bir fiyat verdiler. Doğru dürüst verdiğiniz hizmet, bize ayırdığınız zaman ve uygun fiyat için teşekkürler.

Doruk Çocuk Kulübü Doruk Çocuk Kulübü

Doruk Çocuk KulübüDoruk Çocuk Kulübü

Kurs tanıtımlarımızı etkili biçimde web sitemizden sunabileceğimiz bir site oldu. Çok kez rahatsız etsek de sabırla çözüm ürettiler. Verdiğiniz paranın hakkını kuruşu kuruşuna hak ediyorlar. Teşekkür eder ve site yaptırmak isteyenlere bir görüşmelerini tavsiye ederim.

Dönence Denizcilik Dönence Denizcilik

Dönence DenizcilikDönence Denizcilik

Öğrencilerimizin de aktif kullanabilceği web sitesi için bir çalışma istedik. Gerekli olanları bize anlattılar. Bir paket önerdiler. son olarak siteyi sunduklarında siteyi çok beğendik. Başta bazen panelden yazı eklemek için veya bir form veya bir bölüm oluşturmak için zorlansak da, firmayı arayıp danıştığımızda birebir nasıl yapılacağını gösterdiler. Uygun fiyatta kalite güvenilir site için tavsiye ederim,

Işın KPSS Işın KPSS

Işın KPSSIşın KPSS

Eğitim koçluğu ve danışmanlık yapıyorum. Eğitimlerimi paket fiyatlarda satmak için internette ne yapabilirim diye danıştığımda bu durumu karşılayacak bir site önerisinde bulundular. Ben çok memnunum. Bir çok öğrenciye bu sayede ulaştım.

Ediz Hoca Ediz Hoca

Ediz HocaEdiz Hoca

Web sitesindeki amacımız drum müzik eğitimleri vermek. Bunu sağlayacak bir internet sayfası gerekiyordu. Neler yaptığımızı herkese duyurmak ve paylaşmak için sitemizi makul bir fiyata yaptırdık. Reklam vermek istediğimizde destek istedik. Bu konuda da yardımcı oldular bize. teşekkür ederiz.

Hakan AÇIKALIN Drum Club

Hakan AÇIKALINDrum Club

En uygun reklam aracı internet. İlk konuştuğumuzda bize bunu söylediler ve sitemiz yapıldıktan sonra bunun ne denli doğru olduğunu anlamış olduk. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz. Hayırlı işler.

Fil Eğitim Fil Eğitim

Fil EğitimFil Eğitim

Eskiden kullandığımız site telefonlarda dağınık görünüyordu. Bu da profesyonelliğimizi gerçekten etkilemişti. Öğrencilerimizden bile bu durum kulağımıza gelince yenilenmek istedik. Firmayla görüştük. Bize şimdiki her yerde aynı görünen dinamik, hızlı web sitesini hazırladılar. Gerçekten de eski siteye kendimiz bile girmiyorduk. Yeni sitemizi aktif kullanıyoruz paylaşımlar yapıyoruz duyurularımızı etkinliklerimizi paylaşıyoruz. İşimizin büyük kısmı için bize faydalı oldu.

Zeynel ASLANKAYA Mavi Düşler Sanat

Zeynel ASLANKAYAMavi Düşler Sanat

Öncelikle web sitemiz için teşekkürler. Kurslarımızı paylaşıyoruz. Etkinliklerimizin tarihlerini gösterebildiğimiz bi sayfamız var. Sitemize girenler ve müşterilerimiz bunu sitemizden takip edebiliyor. Google da arama yaparak bize ulaşanlar çoğalmaya başladı. Ödediğimiz fiyata göre çok daha kullanışlı bir site oldu bizim için.

Evita Dans ve Sanat Merkezi

EvitaDans ve Sanat Merkezi